Malmö kommun

Malmö kommun

Bostäder till salu - Malmö kommun

Sortera på

1 296 bostäder till salu

September 2025

City, Malmö kommun

Carlsgatan 33B

Lägenhet
City, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
5 695 000 kr
140 m²
4 rum
vån 3/7
8 970 kr/mån
40 679 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Gula Höja, Malmö kommun

Västra Skrävlingevägen 199

Lägenhet
Gula Höja, Malmö kommun
Notar
2 350 000 kr
102 m²
4 rum
vån 3/3
5 930 kr/mån
23 039 kr/m²
Balkong
Notar
Notar

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
Malmö, Malmö kommun

Platangången 3

Villa
Malmö, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
5 295 000 kr
125 m²
8 rum
1 001 m² tomt
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö
Lönngården, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 10:00

Uddeholmsgatan 32D

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
650 000 kr
25,5 m²
1 rum
vån 2/4
2 812 kr/mån
25 490 kr/m²
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun

Rosengrens gata 41

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Notar
3 495 000 kr
86 m²
3 rum
vån 2/6
5 796 kr/mån
40 640 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar
Notar
Elinegård, Malmö kommun

Räfsgatan 23

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 695 000 kr
47 m²
2 rum
vån 3/5
3 905 kr/mån
36 064 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Almvik, Malmö kommun

Tenorgatan 7

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
1 895 000 kr
91 m²
4 rum
vån 2/2
7 452 kr/mån
20 824 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Augusti 2025

2 rum lägenhet på Dockplatsen 5 Dockan, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Dockplatsen 5 Dockan, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Dockplatsen 5 Dockan, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Dockplatsen 5 Dockan, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Dockplatsen 5 Dockan, Malmö kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:20

Dockplatsen 5

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
3 495 000 kr
67 m²
2 rum
vån 3/17
5 331 kr/mån
52 164 kr/m²

Välkommen till Dockplatsen 5, en modern och ljus tvåa med smart planlösning och ett fantastiskt läge mitt i populära Dockan. Här bor du på tredje våningen i en bostad som kombinerar stilren design med praktiska lösningar – perfekt för dig som söker både funktion och estetik. De generösa sällskapsytorna är lättmöblerade och inbjudande, med gott om plats för både middagsbjudningar och…

Premium
Hiss
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Oxie, Malmö kommun

Råtegelvägen 6

Lägenhet
Oxie, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
2 495 000 kr
119 m²
5 rum
5 659 kr/mån
20 966 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
Hyllie, Malmö kommun
Imorgon kl 11:15

Hyllie Boulevard 6C

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Öresund Fastighetsförmedling AB
1 395 000 kr
34 m²
2 rum
vån 5/7
3 301 kr/mån
41 029 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Öresund Fastighetsförmedling AB
Öresund Fastighetsförmedling AB
Jägershill 4, Malmö kommun
Lör 23 maj kl 13:30

Hagtornsgången 57, Nytt nr 173

Fritidshus
Jägershill 4, Malmö kommun
Zetterberg & Blomberg Fastighetsförmedling
295 000 kr
50 + 27 m²
2 rum
532 m² tomt
Zetterberg & Blomberg Fastighetsförmedling
Zetterberg & Blomberg Fastighetsförmedling
Elinegård, Malmö kommun

Blåsebergavägen 33B

Radhus
Elinegård, Malmö kommun
Notar
4 695 000 kr
103 m²
5 rum
6 177 kr/mån
45 583 kr/m²
Balkong
Uteplats
Notar
Notar
3 rum lägenhet på Von lingens väg 1 Rosengård, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Von lingens väg 1 Rosengård, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Von lingens väg 1 Rosengård, Malmö kommun - bild 3

Von lingens väg 1

Lägenhet
Rosengård, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 020 000 kr
79,5 m²
3 rum
vån 1/9
6 426 kr/mån
12 830 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 119 Dalaplan, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 119 Dalaplan, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 119 Dalaplan, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 119 Dalaplan, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Södra Förstadsgatan 119 Dalaplan, Malmö kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:30

Södra Förstadsgatan 119

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
ELITE Fastighetsförmedling
950 000 kr
30 m²
1 rum
vån 1/4
2 983 kr/mån
31 667 kr/m²

I denna inbjudande lägenhet kombineras klassisk charm med moderna uppdateringar. Fiskbensparketten ger karaktär och värme, medan det nyrenoverade köket från IKEA erbjuder både stil och funktion. Badrummet är helkaklat och de nymålade väggarna i hela bostaden skapar en fräsch och modern känsla – här är det bara att flytta in och börja trivas. Bostadsrättsföreningen är trivsam och erbjuder en…

Premium
ELITE Fastighetsförmedling
ELITE Fastighetsförmedling
Folkets Park, Malmö kommun

Karlskronaplan 5 U2

Lägenhet
Folkets Park, Malmö kommun
Bjurfors Malmö Öster
1 880 000 kr
69 m²
2 rum
vån 3/4
5 795 kr/mån
27 246 kr/m²
Bjurfors Malmö Öster
Bjurfors Malmö Öster
Klagshamn, Malmö kommun

Badvägen 12

Lägenhet
Klagshamn, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
3 095 000 kr
81 m²
3 rum
vån 1/4
6 314 kr/mån
38 210 kr/m²
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
5 rum parhus på Cyklopgatan 33A Hyllie, Malmö kommun - bild 1
5 rum parhus på Cyklopgatan 33A Hyllie, Malmö kommun - bild 2
5 rum parhus på Cyklopgatan 33A Hyllie, Malmö kommun - bild 3
5 rum parhus på Cyklopgatan 33A Hyllie, Malmö kommun - bild 4
5 rum parhus på Cyklopgatan 33A Hyllie, Malmö kommun - bild 5

Cyklopgatan 33A

Radhus
Hyllie, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
4 995 000 kr
117 m²
5 rum
6 596 kr/mån
42 692 kr/m²

**Välkommen till Cyklopgatan 33A – ett nybyggt radhus i hjärtat av Hyllieäng!** Här har du chansen att flytta in direkt i ett smart planerat parhus med fem rum och kök i BoKlok Vattentornet. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning där alla sovrum är samlade på ovanvåningen, vilket skapar en praktisk och harmonisk boendemiljö. På entréplan möts du av ett ljust och stilrent kök med modern…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City

Juli 2025

4 rum lägenhet på Regementsgatan 52A Malmö, Malmö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Regementsgatan 52A Malmö, Malmö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Regementsgatan 52A Malmö, Malmö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Regementsgatan 52A Malmö, Malmö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Regementsgatan 52A Malmö, Malmö kommun - bild 5

Regementsgatan 52A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
12 995 000 kr
119 m²
4 rum
4 961 kr/mån
109 202 kr/m²

Har du alltid drömt om att bo i en elegant designad lägenhet med en fantastisk utsikt över stad och hav? Här erbjuds du möjligheten att förvärva en av de åtta exklusiva, skräddarsydda penthouse lägenheterna i etage som planeras att uppföras högst upp i före detta Överstens lokaler i ett av Malmös mest välkända landmärken, Kronprinsen. Här erbjuds bostäder som sannerligen är något utöver det…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
2 rum fritidshus på Calendulagatan 17 - Almåsa Fritidsby Almåsa fritidsby (C-området), Malmö kommun - bild 1
2 rum fritidshus på Calendulagatan 17 - Almåsa Fritidsby Almåsa fritidsby (C-området), Malmö kommun - bild 2
2 rum fritidshus på Calendulagatan 17 - Almåsa Fritidsby Almåsa fritidsby (C-området), Malmö kommun - bild 3

Calendulagatan 17 - Almåsa Fritidsby

Fritidshus
Almåsa fritidsby (C-området), Malmö kommun
Kolonimäklarna
795 000 kr
40 + 8 m²
2 rum
410 m² tomt
Plus
Uteplats
Kolonimäklarna
Kolonimäklarna
3 rum övrig på Eriksfältsgatan 62 Almhög, Malmö kommun - bild 1
3 rum övrig på Eriksfältsgatan 62 Almhög, Malmö kommun - bild 2
3 rum övrig på Eriksfältsgatan 62 Almhög, Malmö kommun - bild 3
3 rum övrig på Eriksfältsgatan 62 Almhög, Malmö kommun - bild 4
3 rum övrig på Eriksfältsgatan 62 Almhög, Malmö kommun - bild 5

Eriksfältsgatan 62

Övrigt
Almhög, Malmö kommun
445 000 kr
69,5 m²
3 rum
vån 1/8
6 150 kr/mån

Nu erbjuds en möjlighet att förvärva en välplanerad lokal om 69,5 kvm med både karaktär och potential. Lokalen har sedan 1980-talet huserat ett välrenommerat skrädderi – en etablerad verksamhet med stark förankring i området och ett gott rykte. För den som önskar fortsätta i samma bransch finns möjlighet att förvärva befintlig inredning och utrustning separat. Lokalen har flexibel planlösning…

Premium

Artiklar från Hemnet

Sorgenfri, Malmö kommun

Spånehusvägen 62D

Lägenhet
Sorgenfri, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 050 000 kr
40 m²
1 rum
vån 3/4
3 931 kr/mån
26 250 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Nobel / Annelund, Malmö kommun

Vitemöllegatan 1C

Lägenhet
Nobel / Annelund, Malmö kommun
795 000 kr
23 m²
1 rum
vån 3/4
2 868 kr/mån
34 565 kr/m²
Hiss
1 rum lägenhet på Nålgränd 4 Hyllie, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Nålgränd 4 Hyllie, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Nålgränd 4 Hyllie, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Nålgränd 4 Hyllie, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Nålgränd 4 Hyllie, Malmö kommun - bild 5

Nålgränd 4

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 395 000 kr
35 m²
1 rum
vån 2/6
3 262 kr/mån
39 857 kr/m²

Varmt välkomna att förvärva denna nyproducerade enrummare i Hyllie. Här välkomnas vi till väldisponerade kvadratmeter med öppen planlösning som bidrar till stora sociala ytor mellan köket och allrummet, i allrummet finns även en praktiskt sovalkov. Härifrån når vi även den tilltagna balkongen som vetter ut mot innergården och ger plats för en loungegrupp, perfekt för alla härliga sommarkvällar.…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Almhög, Malmö kommun

Solvändegatan 1A

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
845 000 kr
58 m²
2 rum
vån 2/4
4 528 kr/mån
14 569 kr/m²
Balkong
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Kölnan, Malmö kommun

Dahliagången 239

Fritidshus
Kölnan, Malmö kommun
Zetterberg & Blomberg Fastighetsförmedling
950 000 kr
45 + 9 m²
2 rum
350 m² tomt
Zetterberg & Blomberg Fastighetsförmedling
Zetterberg & Blomberg Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 92B Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 92B Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 92B Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 92B Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 92B Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 5

Amiralsgatan 92B

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 345 000 kr
50 m²
2 rum
vån 3/4
3 727 kr/mån
26 900 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade tvårummare på våning 3, där komfort och stil möts på bästa sätt! Här bor du i en trivsam bostad med fina parkettgolv och fräscha ytskikt som ger en modern och inbjudande känsla. Det rymliga köket erbjuder gott om förvaring och generös plats för matbord – perfekt för både vardagsmiddagar och trevliga middagsbjudningar. Det fräscha, helkaklade…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Juni 2025

Högaholm, Malmö kommun

Serenadgatan 30

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
895 000 kr
64 m²
2 rum
vån 5/16
5 185 kr/mån
13 984 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Husie, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 15:30

Klågerupsvägen 260

Villa
Husie, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
6 995 000 kr
173 + 80 m²
6 rum
772 m² tomt
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Jägershill sommarstad 2  (Brf Jägershill sommarstad 12), Malmö kommun
Borttagen före visning

Gladiolusgången 99

Fritidshus
Jägershill sommarstad 2 (Brf Jägershill sommarstad 12), Malmö kommun
Egema Fastighetsförmedling
350 000 kr
40 + 18 m²
2 rum
392 m² tomt
Egema Fastighetsförmedling
Egema Fastighetsförmedling
Malmö, Malmö kommun

Sjöblads väg 23

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
1 095 000 kr
83,5 m²
4 rum
vån 3/3
6 689 kr/mån
13 114 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Hyllie, Malmö kommun

Cyklopgatan 35B

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 245 000 kr
31 m²
1 rum
vån 3/3
2 882 kr/mån
40 161 kr/m²
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Maj 2025

Segevång, Malmö kommun

Kronetorpsgatan 48C

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 395 000 kr
72 m²
3 rum
vån 3/4
5 655 kr/mån
19 375 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Möllevången, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 15:45

Sofielundsvägen 10A

Lägenhet
Möllevången, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 795 000 kr
48 m²
2 rum
vån 2/4
3 026 kr/mån
37 396 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nobeltorget, Malmö kommun
Fre 15 maj kl 10:00

Osbygatan 14

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
Svenska Mäklarhuset Malmö
1 150 000 kr
24,8 m²
1 rum
vån 1,5/4
1 767 kr/mån
46 371 kr/m²
Svenska Mäklarhuset Malmö
Svenska Mäklarhuset Malmö
Limhamn, Malmö kommun
Budgivning pågår

Limhamnsvägen 132

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Notar
2 795 000 kr
60 m²
2 rum
vån 4/5
5 388 kr/mån
46 583 kr/m²
Hiss
Notar
Notar
Rosengård/apelgården, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 11:00

Sjöblads Väg 39

Lägenhet
Rosengård/apelgården, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 045 000 kr
81,5 m²
3 rum
vån 3/9
6 313 kr/mån
12 822 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

April 2025

Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Östra Farmvägen 19BA

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Bjurfors Malmö Öster
680 000 kr
40 m²
2 rum
vån 2/5
7 277 kr/mån
17 000 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Malmö Öster
Bjurfors Malmö Öster
Rosengård, Malmö kommun

Von lingens väg 31

Lägenhet
Rosengård, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 045 000 kr
79,5 m²
3 rum
vån 9/9
6 657 kr/mån
13 145 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Nydala, Malmö kommun
Sön 17 maj kl 14:15

Eriksfältsgatan 83C

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 345 000 kr
68 m²
3 rum
vån 2/4
3 935 kr/mån
19 779 kr/m²
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö
ALMHÖG, Malmö kommun

Solvändegatan 3C

Lägenhet
ALMHÖG, Malmö kommun
845 000 kr
58 m²
2 rum
vån 4/4
4 529 kr/mån
14 569 kr/m²
Balkong
3 rum lägenhet på Trelleborgsgatan 22A Nobel, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Trelleborgsgatan 22A Nobel, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Trelleborgsgatan 22A Nobel, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Trelleborgsgatan 22A Nobel, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Trelleborgsgatan 22A Nobel, Malmö kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 18:00

Trelleborgsgatan 22A

Lägenhet
Nobel, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
1 745 000 kr
64 m²
3 rum
vån 2/4
5 114 kr/mån
27 266 kr/m²

Nu har vi nöjet att presentera denna yteffektiva trerummare i Brf Glädjen 2 belägen precis invid populära Nobeltorget. Här bjuds en väl tilltagen takhöjd som i kombination med fönster i två väderstreck skapar en ljus och luftig känsla. Bostaden har renoverats i mycket smakfullt utförande med genomgående ytskikt i behagliga nyanser. Köket är välutrustat och harmoniserar med inredningen i övriga…

Premium
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Hyllie, Malmö kommun

Skrivaregatan 30

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
3 745 000 kr
102 m²
4 rum
6 849 kr/mån
36 716 kr/m²
Uteplats
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Mars 2025

Hyllie, Malmö kommun
Mån 18 maj kl 17:30

Cyklopgatan 35B

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Norban Mäkleri
1 200 000 kr
31 m²
1 rum
vån 2/4
2 882 kr/mån
38 710 kr/m²
Hiss
Norban Mäkleri
Norban Mäkleri
Blekingsborg, Malmö kommun
Tor 21 maj kl 18:00

Per Albin Hanssons väg 50 A

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
715 000 kr
23,5 m²
1 rum
vån 2/11
2 481 kr/mån
30 426 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Möllevången, Malmö kommun

Typografgatan 4A

Lägenhet
Möllevången, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
29 m²
1 rum
vån 5/10
2 964 kr/mån
51 552 kr/m²
Balkong
Hiss
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Malmö, Malmö kommun

Carlsgatan 31

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
MOHV Staffanstorp
2 695 000 kr
55 m²
2 rum
vån 5/16
4 275 kr/mån
49 000 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
MOHV Staffanstorp
MOHV Staffanstorp
Västra Hamnen, Malmö kommun
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 14:15

Einar Hansens esplanad 20A

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 895 000 kr
35,5 m²
1,5 rum
vån 4/6
3 044 kr/mån
53 380 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Hyllie, Malmö kommun

Skrivaregatan 36

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö
2 145 000 kr
51 m²
2,5 rum
vån 4/6
3 938 kr/mån
42 059 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Dammfri, Malmö kommun

Ribevägen 21

Övrigt
Dammfri, Malmö kommun
Bjurfors Malmö Öster
795 000 kr
64 m²
2 rum
3 344 kr/mån
Bjurfors Malmö Öster
Bjurfors Malmö Öster
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun

Barlastgatan 22

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
3 495 000 kr
82,5 m²
3 rum
vån 4/8
5 857 kr/mån
42 364 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Visar 1201 - 1250 av 1296

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet