Logotyp av LF Fastighetsförmedling Malmö
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Malmö

Räfsgatan 23

Elinegård, Malmö kommun

Visa på karta

1 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    47 m²
    Våning
    3 av 5, hiss finns
    Avgift
    3 905 kr/mån

Förening
BRF Grönska på Limhamn
Energiklass
B
Pris/m²
36 064 kr/m²
Balkong
Hiss
Med Kalkbrottet runt hörnet och Elinelundsparken utanför erbjuds nu en välplanerad tvåa på populära Elinegård. 47 kvadratmeter med ljusa ytor, bra förvaring och en fantastisk balkong som förlänger vardagsrummet. Den öppna planlösningen mellan kök, vardagsrum och balkong skapar en social atmosfär, medan sovrum och klädkammare ligger avskilt. Här bor du nära hav, strand och fina promenadstråk, samtidigt som Hyllie station, Emporia och service nås på bara några minuter med cykel. Välkommen på visning – detta är ett hem som bör upplevas!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Grönska på Limhamn

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling