Essunga kommun

Essunga kommun

Bostäder till salu - Essunga kommun

Sortera på

12 bostäder till salu

Igår

Nossebro, Essunga kommun
Mån 25 maj kl 16:30

Hammaregatan 6

Villa
Nossebro, Essunga kommun
Bostada Fastighetsmäklare
1 250 000 kr
129 + 112 m²
5 rum
823 m² tomt
Balkong
Uteplats
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare

7 dagar

6 rum villa på Torggatan 13 Nossebro, Essunga kommun - bild 1
6 rum villa på Torggatan 13 Nossebro, Essunga kommun - bild 2
6 rum villa på Torggatan 13 Nossebro, Essunga kommun - bild 3
6 rum villa på Torggatan 13 Nossebro, Essunga kommun - bild 4
6 rum villa på Torggatan 13 Nossebro, Essunga kommun - bild 5
Budgivning pågår
Idag kl 16:00

Torggatan 13

Villa
Nossebro, Essunga kommun
Entré Fastighetsförmedling
1 385 000 kr
145 + 90 m²
6 rum
1 346 m² tomt

Varmt välkommen till familjevänliga Nossebro och detta hem som strålar av rymd och potential, beläget på en eftertraktad hörntomt med närhet till allt som gör vardagen smidig! Denna bostad är den perfekta kombinationen av familjär bekvämlighet och imponerande yta – både tomten som bostadshuset. Därtill finns ett rymligt dubbelgarage och tillhörande förråd som ger fantastiska möjligheter för…

Premium
Balkong
Uteplats
Entré Fastighetsförmedling
Entré Fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

13 dagar

Nossebro, Essunga kommun
Ons 20 maj kl 16:30

Bergsgatan 1E

Lägenhet
Nossebro, Essunga kommun
LF Fastighetsförmedling Vara
1 100 000 kr
80 m²
3 rum
vån 2/2
5 489 kr/mån
13 750 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Vara
LF Fastighetsförmedling Vara

14 dagar

4 rum villa på Videgatan 9 Nossebro, Essunga kommun - bild 1
4 rum villa på Videgatan 9 Nossebro, Essunga kommun - bild 2
4 rum villa på Videgatan 9 Nossebro, Essunga kommun - bild 3
4 rum villa på Videgatan 9 Nossebro, Essunga kommun - bild 4
4 rum villa på Videgatan 9 Nossebro, Essunga kommun - bild 5
Idag kl 16:00

Videgatan 9

Villa
Nossebro, Essunga kommun
LF Fastighetsförmedling Vara
1 495 000 kr
90 + 90 m²
4 rum
804 m² tomt

Här erbjuds en välhållen enplansvilla med källare och uterum, där omfattande renoveringar och investeringar har genomförts löpande under åren. Bostaden präglas av tidlösa materialval, moderna installationer och en hög teknisk standard som skapar ett bekvämt och tryggt boende. Kök och badrum är smakfullt renoverade och huset har försetts med energieffektiv bergvärme. Fiberanslutning finns…

Premium
LF Fastighetsförmedling Vara
LF Fastighetsförmedling Vara

27 dagar

Bäreberg, Essunga kommun
Budgivning pågår

Bäreberg Stommen 305

Villa
Bäreberg, Essunga kommun
Bostada Fastighetsmäklare
750 000 kr
195 + 5 m²
9 rum
2 972 m² tomt
Uteplats
Bostada Fastighetsmäklare
Bostada Fastighetsmäklare

April 2026

10 rum villa på Kornvägen 15 Essunga kyrkby, Essunga kommun - bild 1
10 rum villa på Kornvägen 15 Essunga kyrkby, Essunga kommun - bild 2
10 rum villa på Kornvägen 15 Essunga kyrkby, Essunga kommun - bild 3
10 rum villa på Kornvägen 15 Essunga kyrkby, Essunga kommun - bild 4