Myrängen, Huddinge kommun

Myrängen; Lägenheter

Lägenheter till salu - Myrängen, Huddinge kommun

Sortera på

2 bostäder till salu

6 dagar

5 rum lägenhet på Kortvingevägen 3A Myrängen, Huddinge kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Kortvingevägen 3A Myrängen, Huddinge kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Kortvingevägen 3A Myrängen, Huddinge kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Kortvingevägen 3A Myrängen, Huddinge kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Kortvingevägen 3A Myrängen, Huddinge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:15

Kortvingevägen 3A

Lägenhet
Myrängen, Huddinge kommun
SkandiaMäklarna Huddinge
3 295 000 kr
139 m²
5 rum
9 120 kr/mån
23 705 kr/m²

Denna rymliga 5:a är en riktig pärla på hela 139 kvm fördelat på två plan. Köket utmärker sig med en generös matplats som passar perfekt för stora sällskap, medan den tillhörande altanen lockar med sina soliga dagar och en yta om cirka 30 kvm. På det övre planet erbjuds en elegant vardagsrummet med härligt ljusinsläpp. Intill vardagsrummet finns ett rymligt rum som kan användas som både som…

Premium
Balkong
Uteplats
SkandiaMäklarna Huddinge
SkandiaMäklarna Huddinge
2,5 rum lägenhet på Vitvingevägen 16 Myrängen, Huddinge kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Vitvingevägen 16 Myrängen, Huddinge kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Vitvingevägen 16 Myrängen, Huddinge kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Vitvingevägen 16 Myrängen, Huddinge kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Vitvingevägen 16 Myrängen, Huddinge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Vitvingevägen 16

Lägenhet
Myrängen, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
2 495 000 kr
70,8 m²
2,5 rum
4 792 kr/mån
35 240 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och mycket ljusa tvåa med två uteplatser i olika väderstreck, varav den ena är inglasad. Här erbjuds ett trivsamt boende med radhuskänsla i ett lugnt och naturnära område. Till bostaden hör även separat förråd samt parkeringsplats som ingår i avgiften. Bostaden har en genomgående ljus färgsättning och fina parkettgolv som tillsammans skapar ett hemtrevligt och…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet