Logotyp av Fastighetsbyrån Farsta/ Högdalen/ Skogås
Logotyp av Fastighetsbyrån Farsta/ Högdalen/ Skogås

Göksholmsbacken 20, 2 tr

Hagsätra, Stockholms kommun

Visa på karta

1 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1.5 rum
    Boarea
    43,8 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    3 612 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Byggår
2007
Förening
BRF Billåset
Energiklass
E
Pris/m²
38 699 kr/m²
Premium
Hiss
- Strålande skick - Soldränkt balkong mot gård - Centralt läge nära centrum och t-bana - Bredband fiber 1000 mbit ingår Välkommen till denna mycket välplanerade 1:a i modern fastighet byggd 2007. Förutom en optimal planlösning där man har byggt till skiljevägg med fönster 2023 erbjuds även en rejäl balkong i söderläge om ca 7 kvm. Tack vare det sena byggnadsåret är bostaden i gott skick. Lägenheten erbjuder även goda förvaringsmöjligheter via rejäl klädkammare/förråd. Lugnt område med endast ett par minuters promenad till centrum och T-bana.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Billåset

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling