Ljungsbro, Linköpings kommun

Ljungsbro; Lägenheter

Lägenheter till salu - Ljungsbro, Linköpings kommun

Sortera på

4 bostäder till salu

8 dagar

5 rum lägenhet på Kallmursvägen 45 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Kallmursvägen 45 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Kallmursvägen 45 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Kallmursvägen 45 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Kallmursvägen 45 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Kallmursvägen 45

Lägenhet
Ljungsbro, Linköpings kommun
Fastighetsbyrån Linköping
2 850 000 kr
120 m²
5 rum
7 180 kr/mån
23 750 kr/m²

Nu finns chansen att förvärva detta radhus i bostadsrättsform som disponeras på hela 120 kvm med ett attraktivt hörnläge! Bostaden har byggts med modernt stuk och genomsyras av bland annat de generösa fönsterpartierna, den öppna planlösningen på entréplan samt dem högkvalitativa materialvalen. I badrummet på entréplan finns tvättmaskin och torktumlare. En trappa upp finner ni fyra sovrum som…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Linköping
Fastighetsbyrån Linköping

14 dagar

3 rum lägenhet på Von Fersens väg 2 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Von Fersens väg 2 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Von Fersens väg 2 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Von Fersens väg 2 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Von Fersens väg 2 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 5

Von Fersens väg 2

Lägenhet
Ljungsbro, Linköpings kommun
Magnusson Mäkleri Linköping AB
2 295 000 kr
73,3 m²
3 rum
vån 4/4
3 714 kr/mån
31 310 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och moderna trea högst upp i huset – ett hem som kombinerar komfort, stil och fantastiskt läge. Här bor du utan insyn med en härlig utsikt och en stor balkong som erbjuder möjlighet till inglasning, perfekt för att förlänga utesäsongen och skapa ett extra rum att njuta av året runt. Bostaden är belägen i ett hus byggt 2019 och präglas av genomgående hög standard.…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Magnusson Mäkleri Linköping AB
Magnusson Mäkleri Linköping AB

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

April 2026

4 rum lägenhet på Högbygatan 27 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Högbygatan 27 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Högbygatan 27 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Högbygatan 27 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Högbygatan 27 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:00

Högbygatan 27

Lägenhet
Ljungsbro, Linköpings kommun
Magnusson Mäkleri Linköping AB
2 645 000 kr
111 m²
4 rum
7 172 kr/mån
23 829 kr/m²

Här erbjuds ett välplanerat och hemtrevligt boende där generösa ljusinsläpp, genomtänkta ytor och en trivsam atmosfär skapar ett hem att verkligen längta till. Ett bekvämt och okomplicerat boende för dig som värdesätter både funktion och livskvalitet. Nära till både vatten och skog! Redan i den öppna och inbjudande hallen möts du av en ljus och välkomnande känsla. Köket är relativt nytt,…

Premium
Uteplats
Magnusson Mäkleri Linköping AB
Magnusson Mäkleri Linköping AB

Mars 2026

4 rum lägenhet på Von Fersens väg 22 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Von Fersens väg 22 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Von Fersens väg 22 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Von Fersens väg 22 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Von Fersens väg 22 Ljungsbro, Linköpings kommun - bild 5

Von Fersens väg 22

Lägenhet
Ljungsbro, Linköpings kommun
SkandiaMäklarna Linköping
2 595 000 kr
102,6 m²
4 rum
vån 2/2
5 199 kr/mån
25 292 kr/m²

Modernt och bekvämt boende i barnvänliga och naturnära Ljungsbro. Detta smakfulla hem erbjuder en sann radhuskänsla med en stor, solig uteplats på cirka 16 kvm och generösa gemensamma gräs- och lekytor för familjens alla behov. Invändigt bjuds det på sociala ytor, ett fint ljusflöde tack vare fönster i tre väderstreck och en bostadsmiljö helt befriad från insyn. Här finns ett klassiskt snyggt…

Premium
Balkong
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Linköping
SkandiaMäklarna Linköping

Visar alla 4

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet