Gärdet - Hjorthagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun

Gärdet - Hjorthagen - Norra Djurgården; Lägenheter

Lägenheter till salu - Gärdet - Hjorthagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun

Sortera på

123 bostäder till salu

27 dagar

3 rum lägenhet på Kampementsgatan 4 Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 4 Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 4 Gärdet, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 4 Gärdet, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 4 Gärdet, Stockholms kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Viktor Bjälkenfalk

LF Fastighetsförmedling Östermalm

Objektsbild
Sön 24 maj kl 12:15

Kampementsgatan 4

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Östermalm
9 295 000 kr
85,1 m²
3 rum
vån 7/8
5 450 kr/mån
109 224 kr/m²

Välkommen till ett hem som kombinerar rymd, ljus och ett eftertraktat läge högt upp på Kampementsgatan 4 – mitt på attraktiva Gärdet. Här bor du på våning 7 av 8 med ett fantastiskt ljusinsläpp, generösa ytor och en inglasad balkong som förlänger både kvällar och säsonger. Redan när du kliver in möts du av en välkomnande hall där stengolv övergår i vitmålad parkett och skapar en stilren…

Max
Balkong
Hiss
Viktor Bjälkenfalk
Viktor BjälkenfalkLF Fastighetsförmedling Östermalm
LF Fastighetsförmedling Östermalm

28 dagar

3 rum lägenhet på Storängsgatan 3 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storängsgatan 3 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storängsgatan 3 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Storängsgatan 3 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Storängsgatan 3 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Christoffer Perenkranz

Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

Objektsbild
Sön 17 maj kl 11:15

Storängsgatan 3

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
5 750 000 kr
71 m²
3 rum
vån 1/7
6 383 kr/mån
80 986 kr/m²

Kommer i maj! Välkommen till Storängsgatan 3 och denna lägenhet om 71 kvadratmeter. I kvarteret närmast Östermalm, ett stenkast från gärdet hittar man denna välplanerade 3:a i hjärtat av Norra Djurgårdsstaden. Genomgående hög standard i hela bostaden, två sovrum, tilltagen uteplats, öppen planlösning mellan kök och vardagsrum och ett fräscht badrum gör denna lägenheten till en av de mest…

Max
Uteplats
Hiss
Christoffer Perenkranz
Christoffer PerenkranzFastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

30 dagar

4 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Bobergsgatan

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
11 750 000 kr
93 m²
4 rum
vån 7
8 133 kr/mån
126 344 kr/m²

I hjärtat av Norra Djurgårdsstaden planerar Selvaag Bostad ett nytt Pluss-projekt som kombinerar genomtänkt arkitektur och smart service med ett av Stockholms bästa lägen. Här bor du granne med nationalstadsparken, i ett grönt och levande område nära kommunikationer, kultur och natur med hållbarhet som självklar utgångspunkt. Terrasskvarteren rymmer 166 bostäder i olika storlekar – från 2 till 6…

Premium
Nyproduktion
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
2 rum lägenhet på Rindögatan 9 Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Rindögatan 9 Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Rindögatan 9 Gärdet, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Rindögatan 9 Gärdet, Stockholms kommun - bild 4

Rindögatan 9

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Oscars Fastighetsmäkleri
4 495 000 kr
44 m²
2 rum
vån 1
2 751 kr/mån
102 159 kr/m²

Välkommen till ett trivsamt och smart planerat hem på attraktiva Rindögatan 9 – med lugnt läge och närhet till mycket grönska. Här bor du i en väl disponerad bostad med sociala ytor och ett fint ljusinsläpp. Bostaden erbjuder ett rymligt sällskapsrum med gott om plats för både soffgrupp och matbord. Stora fönsterpartier ger fint ljusinsläpp och skapar en härlig rymd. Köket är praktiskt…

Premium
Hiss
Oscars Fastighetsmäkleri
Oscars Fastighetsmäkleri

April 2026

1 rum lägenhet på Docentbacken 5 Ekhagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Docentbacken 5 Ekhagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Docentbacken 5 Ekhagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Docentbacken 5 Ekhagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Docentbacken 5 Ekhagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun - bild 5

Docentbacken 5

Lägenhet
Ekhagen - Norra Djurgården, Stockholms kommun
Notar
2 900 000 kr
36 m²
1 rum
vån 1
2 248 kr/mån
80 556 kr/m²

Nu finns chansen att förvärva denna charmiga 1,5:a i fint skick med öppen planlösning och sovalkov, belägen i mysiga Ekhagen! Kontakta ansvarig mäklare för visning. Välkomnande hall utrustad med hatthylla och garderober med gott om plats för förvaring. Luftigt vardagsrum med fönsterpartier som skapar ljusinsläpp! Här finns plats för soffgrupp, matgrupp samt annan önskad trivselmöblering.…

Premium
Hiss
Notar
Notar
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75D Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75D Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75D Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75D Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75D Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:00

Sandhamnsgatan 75D

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Notar
4 995 000 kr
54 m²
2,5 rum
vån 3/7
4 938 kr/mån
92 500 kr/m²

Fantastiskt välplanerad 2,5:a i det berömda området 79&Park vilket är utsett till ett av Europas bästa bostadsprojekt - en byggnad helt i sitt eget slag. Bostaden är utrustad med eleganta materialval i kalksten och trä. Öppen social yta mellan köket och vardagsrummet med stort ljusinsläpp från balkongen. Badrummet är helkaklat med tvätt och torktumlare samt dusch och tvättpelare. Sovrummet är…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
2 rum lägenhet på Bobergsgatan Stockholm, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bobergsgatan Stockholm, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bobergsgatan Stockholm, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bobergsgatan Stockholm, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bobergsgatan Stockholm, Stockholms kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 15:00

Bobergsgatan

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
OBOS i Sverige
5 045 000 kr
50 m²
2 rum
4 356 kr/mån
100 900 kr/m²

Trivsam tvåa med balkong och möjlighet att köpa med OBOS Deläga. Välplanerade 50 kvm med öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum. Sovrum med klädkammare samt badrum med egna tvättmöjligheter. Balkong mot lugn innergård och externt förråd om ca 2 kvm. Möjlighet att kostnadsfritt välja mellan våra fyra designlinjer: Vår, Sommar, Höst eller Vinter. Planerad inflyttning från kvartal 2…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
OBOS i Sverige
OBOS i Sverige
1,5 rum lägenhet på Artemisgatan 17 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Artemisgatan 17 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Artemisgatan 17 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Artemisgatan 17 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Artemisgatan 17 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 5

Artemisgatan 17

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
2 995 000 kr
32 m²
1,5 rum
vån 3/3
2 009 kr/mån
93 594 kr/m²

Varmt välkomna till denna fantastiskt trevliga etta som har allt ni kan önska. Här erbjuds ni en ljus och modern bostad med fönster mot lummig gård. Modernt badrum, stilrent kök och praktiskt sovalkov. Lågt belånad förening som äger marken, har dolda tillgångar i flera hyresrätter samt bra intäkter från hyreslokaler. Precis i närheten finner ni även t-bana, matbutiker, restauranger och vackra…

Premium
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75E Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75E Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75E Gärdet, Stockholms kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75E Gärdet, Stockholms kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75E Gärdet, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Sandhamnsgatan 75E

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
5 495 000 kr
55 m²
2,5 rum
vån 4
4 938 kr/mån
99 909 kr/m²

Välkommen till 79&Park – ett prisbelönt bostadsprojekt signerat arkitekten Bjarke Ingels, där modern design möter den grönskande naturen vid Gärdesfälten. Här erbjuds en ljus och välplanerad tvåa med högt läge och öppen planlösning. Bostaden erbjuder ett stilrent kök i öppenhet mot vardagsrum, ett rymligt master bedroom, minde rum som kan nyttjas som barnrum/walk in closet/hemmakontor samt ett…

Premium
Balkong
Hiss
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
Alicia Edelman Gärdet/Hjorthagen
4 rum lägenhet på Husarviksgatan 16 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Husarviksgatan 16 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Husarviksgatan 16 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Husarviksgatan 16 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Husarviksgatan 16 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Husarviksgatan 16

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar
17 895 000 kr
132 m²
4 rum
vån 3
8 487 kr/mån
135 568 kr/m²

Nu har du möjlighet att förvärva ett exceptionellt boende med ett av Norra Djurgårdsstadens mest attraktiva lägen, precis vid Husarvikens strandkant med fri utsikt över både vattnet och grönskan. Här möts modern arkitektur, generösa ytor och ett boende som verkligen erbjuder något utöver det vanliga, fördelat över tre välplanerade våningsplan. Redan vid första intrycket möts du av ett…

Premium
Balkong
Hiss
Notar
Notar
2,5 rum lägenhet på Torphagsvägen 6 Ekhagen, Stockholms kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Torphagsvägen 6 Ekhagen, Stockholms kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Torphagsvägen 6 Ekhagen, Stockholms kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Torphagsvägen 6 Ekhagen, Stockholms kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Torphagsvägen 6 Ekhagen, Stockholms kommun - bild 5

Torphagsvägen 6

Lägenhet
Ekhagen, Stockholms kommun
Historiska Hem
3 795 000 kr
50 m²
2,5 rum
vån 1/4
4 093 kr/mån
75 900 kr/m²

Välkommen till funkisparadiset Ekhagen! Ljus, luft och närhet till naturen var 1930-talets signum, och det har sannerligen förverkligats här. Här erbjuds stora fönsterpartier, generös takhöjd och utsikt över vackra gamla ekar. Planlösningen är välplanerad och passar perfekt för såväl singeln som paret och den lilla familjen. Vardagsrummet är väl tilltaget med plats för många gäster, och i…

Premium
Balkong
Hiss
Historiska Hem
Historiska Hem
4 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 1 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 1 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 1 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 3

Sandhamnsgatan 1

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
8 295 000 kr
78 m²
4 rum
vån 4
4 815 kr/mån
106 346 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Östhammarsgatan 70B Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Östhammarsgatan 70B Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Östhammarsgatan 70B Gärdet, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Östhammarsgatan 70B Gärdet, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Östhammarsgatan 70B Gärdet, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Östhammarsgatan 70B

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Lagerlings Fastighetsmäkleri
12 950 000 kr
114 m²
4 rum
vån 1
6 718 kr/mån
113 596 kr/m²

Med ett attraktivt läge presenteras denna moderna och stilfulla fyrarummare om 114 kvm – ett modernt boende med alla bekvämligheter i en fastighet uppförd 2019. Här erbjuds en genomtänkt planlösning, hög kvalitet i materialvalen och två generösa balkonger som skapar ett hem med både komfort och funktionalitet. Bostaden präglas av öppna ytor, stora fönsterpartier och en elegant interiör med…

Premium
Balkong
Hiss
Lagerlings Fastighetsmäkleri
Lagerlings Fastighetsmäkleri
2 rum lägenhet på Rindögatan 24 Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Rindögatan 24 Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Rindögatan 24 Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Rindögatan 24 Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Rindögatan 24 Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Rindögatan 24

Lägenhet
Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Östermalm
3 495 000 kr
39 m²
2 rum
2 896 kr/mån
89 615 kr/m²

Välkommen till en ljus och välplanerad tvåa med öppna ytor och stora fönster som skapar en härlig rymd. Den smarta planlösningen rymmer både matbord och soffhörna, och den genomgående ljusa inredningen skapar en trivsam och lättmöblerad bostad. Här bor du i en stabil och välskött förening med god ekonomi och omsorg om fastigheten, vilket ger trygghet och långsiktighet. Föreningen erbjuder även…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Östermalm
Fastighetsbyrån Stockholm – Östermalm
2 rum lägenhet på Lanforsvägen 45 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lanforsvägen 45 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lanforsvägen 45 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lanforsvägen 45 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lanforsvägen 45 Hjorthagen, Stockholms kommun - bild 5

Lanforsvägen 45

Lägenhet
Hjorthagen, Stockholms kommun
Notar
3 195 000 kr
44,2 m²
2 rum
vån 1/3
4 308 kr/mån
72 285 kr/m²

I ett lugnt och omtyckt kvarter i Hjorthagen finner du denna trivsamma och välplanerade 2 rok om 44,2 kvm. Bostaden präglas av ett fint ljusinsläpp, genomtänkta ytor och en planlösning som nyttjar varje kvadratmeter på ett effektivt sätt. Här bor du i ett hem som upplevs både luftigt och ombonat, med ett lugnt läge och närhet till såväl grönområden som kommunikationer. Vardagsrummet är…

Premium
Notar
Notar
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Budgivning pågår

Ängskärsgatan 6, 4tr

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Södermäklarna
4 395 000 kr
39 m²
1,5 rum
vån 4
2 804 kr/mån
112 692 kr/m²
Balkong
Hiss
Södermäklarna
Södermäklarna

Mars 2026

Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Sön 17 maj

Melodislingan 42

Lägenhet
Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun
Skeppsholmen Sotheby´s International Realty
3 490 000 kr
32 m²
1 rum
vån 2/6
3 976 kr/mån
109 063 kr/m²
Balkong
Hiss
Skeppsholmen Sotheby´s International Realty
Skeppsholmen Sotheby´s International Realty
Tis 19 maj kl 15:00

Bobergsgatan

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
OBOS i Sverige
5 245 000 kr
50 m²
2 rum
4 356 kr/mån
104 900 kr/m²

Trivsam tvåa om 50 kvm med öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum. Sovrummet har en praktisk klädkammare och bostaden kompletteras av ett rymligt badrum med egna tvättmöjligheter. Från vardagsrummet nås balkongen som vetter mot den trevliga innergården – en lugn plats att njuta av morgonkaffet eller en stund i solen. Till lägenheten hör även ett externt förråd om cirka 2 kvm. Du…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
OBOS i Sverige
OBOS i Sverige
Gärdet, Stockholms kommun

Furusundsgatan 2 - 2 tr

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Alicia Edelman Södermalm/Gamla stan
4 700 000 kr
49 m²
2 rum
vån -2/5
2 762 kr/mån
95 918 kr/m²
Hiss
Alicia Edelman Södermalm/Gamla stan
Alicia Edelman Södermalm/Gamla stan
1 rum lägenhet på Sehlstedtsgatan 9 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Sehlstedtsgatan 9 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Sehlstedtsgatan 9 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Sehlstedtsgatan 9 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Sehlstedtsgatan 9 Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:10

Sehlstedtsgatan 9

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
3 995 000 kr
43 m²
1 rum
vån 2
2 370 kr/mån
92 907 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade och ljusa lägenhet på attraktiva Sehlstedtsgatan 9 högt upp i huset – ett hem som kombinerar smart funktionalitet med trivsam atmosfär! Här möts du av en öppen och inbjudande planlösning där varje kvadratmeter är optimalt utnyttjad. Det luftiga allrummet rymmer både soffgrupp och matplats, och de stora fönsterpartierna släpper in ett generöst ljusflöde som…

Premium
Balkong
Hiss
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Artiklar från Hemnet

Februari 2026

Gärdet, Stockholms kommun

Löjtnantsgatan 4

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Properties & Partners Stockholm
3 995 000 kr
41 m²
1 rum
vån 3/5
3 347 kr/mån
97 439 kr/m²
Properties & Partners Stockholm
Properties & Partners Stockholm

Maj 2025

Gärdet, Stockholms kommun

Sandhamnsgatan 57D

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
10 465 000 kr
115 m²
3 rum
7 202 kr/mån
91 000 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
Hiss

April 2025

2 rum lägenhet på Drevergatan 1B Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Drevergatan 1B Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Drevergatan 1B Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Drevergatan 1B Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Drevergatan 1B Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:10

Drevergatan 1B

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Notar
5 495 000 kr
62 m²
2 rum
3 084 kr/mån
88 629 kr/m²

Välkommen denna oslagbara etagelägenhet om 62 välplanerade kvadratmeter med det lilla extra! Här möts du av en takhöjd om ca 5 meter och en härlig uteplats mot Båthusparken intill Husarviken. Redan vid första klivet in i bostaden häpnas du av ett fantastiskt ljusflöde tack vare de stora fönsterna, ljusa ekparketten och den härliga takhöjden. Hallen är rymlig och här finns gott om plats för…

Premium
Uteplats
Hiss
Notar
Notar

Visar 101 - 123 av 123

I liknande områden

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet