Mölnbo, Södertälje kommun

Mölnbo; Lägenheter

Lägenheter till salu - Mölnbo, Södertälje kommun

Sortera på

3 bostäder till salu

8 dagar

3 rum lägenhet på Skolvägen 1A Mölnbo, Södertälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Skolvägen 1A Mölnbo, Södertälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Skolvägen 1A Mölnbo, Södertälje kommun - bild 3
Sön 17 maj

Skolvägen 1A

Lägenhet
Mölnbo, Södertälje kommun
Sörmlands Bostadsbyrå
1 550 000 kr
61 m²
3 rum
vån 1/2
4 929 kr/mån
25 410 kr/m²
Plus
Uteplats
Energieffektiv
Sörmlands Bostadsbyrå
Sörmlands Bostadsbyrå

11 dagar

4 rum lägenhet på Skolvägen 5H Mölnbo, Södertälje kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Skolvägen 5H Mölnbo, Södertälje kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Skolvägen 5H Mölnbo, Södertälje kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Skolvägen 5H Mölnbo, Södertälje kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Skolvägen 5H Mölnbo, Södertälje kommun - bild 5
Sön 24 maj

Skolvägen 5H

Lägenhet
Mölnbo, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje
2 195 000 kr
107 m²
4 rum
7 145 kr/mån
20 514 kr/m²

Välkommen till Skolvägen 5H – ett välplanerat och barnvänligt bostadsrättsradhus i två plan om 107 kvm, beläget i ett av områdets mest eftertraktade kvarter. Här bor du i en trivsam fyra med generösa sällskapsytor, tre sovrum och två badrum – perfekt för den växande familjen. Huset har ett insynsskyddat läge med trevlig uteplats och genomgående bra ljusinsläpp. Köket är rymligt och funktionellt…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Oktober 2025

Mölnbo, Södertälje kommun

Skolvägen 1E

Lägenhet
Mölnbo, Södertälje kommun
Bo Lundvall & Son
1 395 000 kr
61 m²
2 rum
vån 2/2
4 929 kr/mån
22 869 kr/m²
Balkong
Energieffektiv
Bo Lundvall & Son
Bo Lundvall & Son

Visar alla 3

I närheten av din sökning

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet