Ås, Krokoms kommun
Ås; Lägenheter
Lägenheter till salu - Ås, Krokoms kommun
April 2026

Lokes väg 8
Ås, Krokoms kommun
395 000 kr
41,6 m²
1 rum
vån 2/2
3 510 kr/mån
9 495 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Östersund
Januari 2026
Tröskvägen 20
Ås, Krokoms kommun
3 300 000 kr
114 m²
6 rum
6 483 kr/mån
28 947 kr/m²
Bostadsrättsvilla! I vackra och lantliga Ås finner du denna trevliga bostadsrättsvilla i familjärt område. Här erbjuds en modern och bekväm boendemiljö med vattenburen golvvärme och enhetligt parkettgolv i samtliga rum, förutom hallen och de två duschrummen som pryds av stilfullt klinkergolv. Köket är av hög kvalitet från Ballingslöv och smälter samman med vardagsrummet i en öppen planlösning,…
Premium
Nyproduktion
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Östersund
Visar alla 2