Färingsö, Svartsjö, Ekerö kommun

Färingsö, Svartsjö; Lägenheter

Lägenheter till salu - Färingsö, Svartsjö, Ekerö kommun

Sortera på

6 bostäder till salu

Idag

Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
Sön 24 maj kl 12:30

Glimmergränd 9

Lägenhet
Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
2 075 000 kr
1 rum
2 639 kr/mån
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö
Svensk Fastighetsförmedling Ekerö

16 dagar

1 rum lägenhet på Vallviksvägen 38 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 38 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 38 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 38 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 38 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 5

Vallviksvägen 38

Lägenhet
Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
Mäklarringen Ekerö
3 100 000 kr
50 m²
1 rum
vån 1/1
3 830 kr/mån
62 000 kr/m²

- MINIVILLA - SOVLOFT - KÄLLARE - SJÖUTSIKT - NÄRA BAD OCH AFFÄR - BARA ATT FLYTTA IN Ring mäklaren 0737-286328 och boka visning! Vill du veta mer om denna bostad? För mer information och anmälan till visning klickar du på knappen ”Läs mer hos mäklaren”

Premium
Uteplats
Mäklarringen Ekerö
Mäklarringen Ekerö

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

19 dagar

1 rum lägenhet på Vallviksvägen 26 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 26 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 26 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 26 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Vallviksvägen 26 Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun - bild 5

Vallviksvägen 26

Lägenhet
Färingsö Stenhamra, Ekerö kommun
Mäklarringen Ekerö
1 990 000 kr
28 m²
1 rum
vån 1/1
2 076 kr/mån
71 071 kr/m²

- MINIVILLA - 28 KVM + SOVLOFT - SJÖUTSIKT - NÄRA BAD OCH AFFÄR - BARA ATT FLYTTA IN Läcker mini villa i gamla Stenhamra! Drömmer du om ett modernt och välplanerat boende i en charmig bullerbymiljö med möjlighet till snabb inflyttning? Då har du chansen att förvärva denna nybyggda studio villa om 28 kvm + sovloft med plats för dubbelmadrass endast några minuters promenad från buss,…

Premium
Uteplats
Mäklarringen Ekerö
Mäklarringen Ekerö
4 rum lägenhet på Glimmergränd 3 Stenhamra, Ekerö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Glimmergränd 3 Stenhamra, Ekerö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Glimmergränd 3 Stenhamra, Ekerö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Glimmergränd 3 Stenhamra, Ekerö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Glimmergränd 3 Stenhamra, Ekerö kommun - bild 5

Glimmergränd 3

Lägenhet
Stenhamra, Ekerö kommun
MOHV Ekerö
4 375 000 kr
146,2 m²
4 rum
8 431 kr/mån
29 925 kr/m²

- Bara att flytta in - Byggt 2022 - Skyddad baksida samt terrass - Sjöglimt mot Mälaren - Livskvalité - Två parkeringsplatser - Elbilsladdare - Vattenburen golvvärme - Extremt låga driftskostnader - Två mindre förråd på terrassen - Barnvänlig idyll med närhet till bad & strövområden Varmt välkomna till ett sällan skådat Brf-parhus om två plan i populära och barnvänliga Stenhamra! …

Premium
MOHV Ekerö
MOHV Ekerö

20 dagar

5 rum lägenhet på Troxhammar byväg 31L Färingsö Troxhammar, Ekerö kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Troxhammar byväg 31L Färingsö Troxhammar, Ekerö kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Troxhammar byväg 31L Färingsö Troxhammar, Ekerö kommun - bild 3

Troxhammar byväg 31L

Lägenhet
Färingsö Troxhammar, Ekerö kommun
Mäklarringen Ekerö
5 100 000 kr
102 m²
5 rum
vån 1/2
4 937 kr/mån
50 000 kr/m²

-UTEPLATS & HÖG STANDARD -LANTLIG UDYLL -MODERNT & STILFULLT -NÄRHET TILL KOMMUNIKATIONER Nyproducerat parhus som brf i lantlig stil – 5 rok, 102 kvm med uteplats och hög standard! Välkommen till Brf Troxhammarterrassen – en idyll i lantlig gårds karaktär med utmärkt läge nära både natur och service! Här erbjuds ett modernt och stilfullt parhus i 1½ plan om 102 kvm om 5 rum och kök – en…

Premium
Nyproduktion
Mäklarringen Ekerö
Mäklarringen Ekerö

Mars 2026

Svartsjö, Ekerö kommun

Svartsjövägen 10

Lägenhet
Svartsjö, Ekerö kommun
MOHV Ekerö
1 850 000 kr
44 m²
2 rum
vån 2/2
3 868 kr/mån
42 045 kr/m²
MOHV Ekerö
MOHV Ekerö

Visar alla 6

I närheten av din sökning

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet