Lindö, Norrköpings kommun

Lindö; Lägenheter

Lägenheter till salu - Lindö, Norrköpings kommun

Sortera på

8 bostäder till salu

12 dagar

4 rum lägenhet på Bråviksvägen 65 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 65 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 65 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 65 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 65 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:00

Bråviksvägen 65

Lägenhet
Lindö Strand, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
3 495 000 kr
99 m²
4 rum
vån 1
6 995 kr/mån
35 303 kr/m²

Välkommen till Lindö Strand där vardagen får semesterkänsla och där det alltid är nära till vatten, vind och sand mellan tårna. Här erbjuds en hörnfyra som verkligen bockar av det mesta på önskelistan. Med egen uteplats i soligt söderläge får du en naturlig förlängning av hemmet där morgonkaffet gärna blir långfrukost och kvällarna dröjer sig kvar. Hörnläget ger dessutom extra ljus, rymd och…

Premium
Uteplats
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

14 dagar

2 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö, Norrköpings kommun - bild 5

Bråviksvägen 69

Lägenhet
Lindö, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
2 095 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2
4 437 kr/mån
38 091 kr/m²

Välkommen hem till denna ljusa och inbjudande tvåa på 55 kvadrat i hjärtat av Lindö Strand! Här möts du av en öppen planlösning mellan vardagsrum och kök som är inredd i varma färger som skapar en ombonad känsla, här når vi den inglasade balkongen med utsikt över Bråviken! Badrummet är helkaklat och praktiskt med kombinerad tvätt och torkmaskin. Det generösa sovrummet erbjuder gott om plats för…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

17 dagar

3 rum lägenhet på Propellergatan 2 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Propellergatan 2 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Propellergatan 2 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Propellergatan 2 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Propellergatan 2 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Propellergatan 2

Lägenhet
Lindö Strand, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
2 995 000 kr
80 m²
3 rum
vån 3/4
5 398 kr/mån
37 438 kr/m²

Näst högst upp i huset på våning 3 ligger denna nybyggda lägenhet om 80 kvm med inglasad balkong för alla årstider. Bostaden har en tilltalande och genomtänkt disponering med tre rum och kök i modernt utförande med en öppen planlösning och genomgående kvalitativa materialval. Fräscht duschrum med kaklade väggar och klinkergolv samt tvättmaskin och torktumlare. Ljust kök med matplats, vinkyl…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

18 dagar

4 rum lägenhet på Pampusvägen 22H Lindö, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Pampusvägen 22H Lindö, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Pampusvägen 22H Lindö, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Pampusvägen 22H Lindö, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Pampusvägen 22H Lindö, Norrköpings kommun - bild 5

Pampusvägen 22H

Lägenhet
Lindö, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
3 295 000 kr
103 m²
4 rum
vån 2/3
6 707 kr/mån
31 990 kr/m²

I populära Lindö finns denna tilltalande bostadsrätt med modern planlösning, högkvalitativa materialval och gott om förvaring. Denna trivsamma 4:a ger dig en känsla av att bo i villa då föreningen inte har några trapphus. Lägenheten har både uteplats vid entrén samt en stor privat balkong mot Travbanevägen där du och dina vänner kan avnjuta middagar under sommarens ljumna kvällar. Hiss finns…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

24 dagar

3 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 5

Bråviksvägen 69

Lägenhet
Lindö Strand, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
2 295 000 kr
79 m²
3 rum
vån 2/5
5 925 kr/mån
29 051 kr/m²

Varmt välkommen till Lindö Strand som kännetecknar ett boende i ett naturskönt område med Bråviken utanför dörren, i ett kvarter som präglas av genomtänkt arkitektur och hållbara materialval. Detta är en modern hörntrea med fönster i två riktningar och rymlig balkong med västerläge. Här bor du i en ljus gavellägenhet med öppen och flexibel planlösning mellan vardagsrum och kök. Kvalitativa…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

29 dagar

3 rum lägenhet på Bråviksvägen 71 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 71 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 71 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 71 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bråviksvägen 71 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 5

Bråviksvägen 71

Lägenhet
Lindö Strand, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
2 595 000 kr
79 m²
3 rum
vån 5/5
5 749 kr/mån
32 848 kr/m²

Välkommen till denna moderna hörnlägenhet med tre rum och kök, belägen i det eftertraktade området Lindö Strand. Lägenheten erbjuder ett fantastiskt ljusinsläpp tack vare fönster i två väderstreck och en rymlig balkong i västerläge, perfekt för att njuta av eftermiddagssolen. Denna bostad är belägen högst upp i byggnaden, vilket ger både fantastisk utsikt och ett lugn utan grannar över dig,…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

April 2026

4 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Bråviksvägen 69 Lindö Strand, Norrköpings kommun - bild 5

Bråviksvägen 69

Lägenhet
Lindö Strand, Norrköpings kommun
SkandiaMäklarna Norrköping
3 095 000 kr
92 m²
4 rum
6 655 kr/mån
33 641 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska gavellägenhet på attraktiva Bråviksvägen 69 i eftertraktade Lindö Strand. Här bor du i en nyproducerad fyrarummare om 92 kvm med ett svårslaget läge precis vid vattnet. Lägenheten är belägen på markplan och erbjuder en generös uteplats om 13 kvm i direkt anslutning till Bråviken. Här kan du njuta av en strålande utsikt över vattnet och följa årstidernas…

Premium
Hiss
SkandiaMäklarna Norrköping
SkandiaMäklarna Norrköping

September 2024

2 rum lägenhet på Bråviksvägen 67 Lindö, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bråviksvägen 67 Lindö, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bråviksvägen 67 Lindö, Norrköpings kommun - bild 3

Bråviksvägen 67

Lägenhet
Lindö, Norrköpings kommun
Mäklarhuset Norrköping
2 400 000 kr
60 m²
2 rum
vån 2/5
4 903 kr/mån
40 000 kr/m²
Plus
Hiss
Mäklarhuset Norrköping
Mäklarhuset Norrköping

Visar alla 8

I närheten av din sökning

Matchar nästan din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet