Vellinge kommun
Vellinge kommun; Lägenheter
Lägenheter till salu - Vellinge kommun
broker-tip 1 av 2
Augusti 2025

Falsterbovägen 49
Höllviken, Vellinge kommun
2 995 000 kr
62 m²
2 rum
vån 1/2
7 140 kr/mån
48 306 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Höllviken
Juli 2024

OH Lindahls väg 55
Falsterbo, Vellinge kommun
5 795 000 kr
44,5 m²
2 rum
vån 2/2
2 427 kr/mån
130 225 kr/m²
Triwas Fastighetsförmedling AB
Visar 51 - 52 av 52
I närheten av din sökning
Matchar nästan din sökning

Korta vägen 5
Ljunghusen, Vellinge kommun
13 800 000 kr
140 + 60 m²
6 rum
2 463 m² tomt
Bjurfors Höllviken