Logotyp av Granitor Property Development AB
Logotyp av Granitor Property Development AB

Rödklintsgatan 21A

Tygelsjö, Malmö kommun

Visa på karta

6 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    107 m²
    Avgift
    6 590 kr/mån

Förening
BRF Ängsgården i Tygelsjö
Pris/m²
58 832 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Hiss
Härlig penthouse med två stora takterrasser. Välplanerat kök med skafferi och gott om förvaring. Möjligt att gör om till 3 RoK.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2019

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

BRF Ängsgården i Tygelsjö

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling