Norrbottens län
Norrbottens län; Lägenheter
Lägenheter till salu - Norrbottens län
broker-tip 1 av 2
Januari 2024

Drottninggatan 20A
Centrala Boden, Bodens kommun
895 000 kr
52 m²
2 rum
vån 1/3
3 756 kr/mån
17 212 kr/m²
Fastighetsbyrån Boden
December 2023

Lägergatan 5D
Näsbyn, Kalix kommun
265 000 kr
79 m²
3 rum
vån 3/3
6 045 kr/mån
3 354 kr/m²
Balkong
HusmanHagberg Kalix
Visar 151 - 152 av 152