Logotyp av Fastighetsbyrån Lindesberg
Logotyp av Fastighetsbyrån Lindesberg

Tredingsgatan 13

Lindesberg, Lindesbergs kommun

Visa på karta

1 700 000 kr

2 295 000 kr-26 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    6 rum
    Boarea
    151 m²
    Tomtarea
    659 m²
    Energiklass
    E
    Driftkostnad
    61 974 kr/år

Biarea
9 m²
Byggår
1978
Välkommen till Tredingsgatan 13 och till denna trevliga familjevilla. Med sina sex rum och kök passar huset perfekt för barnfamiljen eller om du bara vill ha gott om utrymme. Trivsamt kök med öppen planlösning mot vardagsrum som bjuder in till trevliga middagar med familj och vänner. Det finns en härlig inglasad altan där du kan njuta från tidig vår till sen höst. Villan är belägen i ett lugnt och barnvänligt område med närhet till naturen. Varmt välkommen på visning! Besiktningsprotokoll finner ni under dokument.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling