Logotyp av Fastighetsbyrån Piteå
Logotyp av Fastighetsbyrån Piteå

Barrgränd 13

Bergsviken, Piteå kommun

Visa på karta

1 425 000 kr

1 900 000 kr-25 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    150 m²
    Tomtarea
    391 m²
    Energiklass
    F
    Driftkostnad
    40 463 kr/år

Biarea
4 m²
Byggår
1975
Välkomna till Barrgränd 13! Denna rymliga och trevlig 1½-plansvilla, i populära och barnvänliga Furulund har öppen och praktisk planlösning, Med fyra sovrum och två vardagsrum ryms den stora familjen samtidigt som huset passar perfekt för den mindre familjen. Njut av lugnet på den fina inglasade altanen och insynskyddande tomten. Utvändigt finns en fristående byggnad med förrådsutrymme. Dessutom finns även garage i gemensam garagelänga samt flertalet parkeringsplatser vid tomten och garagelängan. Området är lugnt och barnvänligt med skolor och barnomsorg på bekvämt avstånd. Huset ligger efter återvändsgata utan genomfartstrafik. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling