Logotyp av Fastighetsbyrån Lindesberg
Logotyp av Fastighetsbyrån Lindesberg

Månstigen 4

Guldsmedshyttan, Lindesbergs kommun

Visa på karta

1 075 000 kr

1 195 000 kr-10 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Villa
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    118 m²
    Tomtarea
    1 894 m²
    Energiklass
    B
    Driftkostnad
    33 364 kr/år

Biarea
80 m²
Byggår
1917
Max
Välkommen till ett hemtrevligt och mycket välskött boende i ett lugnt och barnvänligt område. Villan har genomgått viktiga förbättringar med både dränering och energieffektiv bergvärme, vilket ger låga driftskostnader och ett behagligt inomhusklimat året runt. Utemiljön bjuder på växthus och plats för odling, perfekt för dig med gröna fingrar. Här finns även en carport som skyddar bilen från väder och vind. Fiber finns installerat. Varmt välkommen på visning.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling