Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trosa

Hillesta Hilleborn 11

Västerljung, Trosa kommun

Visa på karta

1 190 000 kr

1 450 000 kr-18 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    2 932 m²
Med ett lugnt och lantligt läge finner ni denna generöst tilltagna tomt om 2 932 kvm, strax utanför Västerljungs tätort med både skola och förskola. Plan och fin tomt som kommer att ha tillgång till kommunalt V/A, anslutningsavgift ingår i tomtpriset. Kostnad för anslutning av av el, fiber och V/A från tomtgräns tillkommer. Generös byggrätt om 180 kvm. Idylliskt läge i lantliga Västerljung med bara tio minuters bilväg till Vagnhärad, där tåget tar dig till Södertälje, Stockholm, Nyköping eller Norrköping. Åk gärna ut och titta på egen hand eller boka en visningstid. Varmt välkommen med din intresseanmälan!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling