Logotyp av Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Logotyp av Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Kerstin Heds väg 5

Hedemora kommun

Visa på karta

420 000 kr

475 000 kr-12 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Tomt
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Tomtarea
    2 000 m²
Nu har du chansen att förvärva en hörntomt i det eftertraktade området Matsbo i Hedemora. Med en egen infart till tomten och omgivet av lugna ängar och åkrar erbjuder denna tomt en unik möjlighet att skapa ditt drömhem i en fridfull och naturskön miljö. För visning och mer information, kontakta Patrik Nylén, reg fastighetsmäklare 073-035 1375 eller [email protected]
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på lån och försäkringar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling