Logotyp av Fastighetsbyrån Staffanstorp
Logotyp av Fastighetsbyrån Staffanstorp

Tröskgränd 8

Vikhem, Staffanstorps kommun

Visa på karta

3 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    116,5 m²
    Avgift
    6 680 kr/mån
    Driftkostnad
    27 438 kr/år

Förening
BRF Vikhems Trädgårdar
Energiklass
B
Pris/m²
29 142 kr/m²
Premium
Äntligen presenteras detta välplanerade BRF-radhus på populära Vikhem! Ett boende i två plan som erbjuder tre rymliga sovrum – med möjlighet till ett fjärde – dubbla badrum och en separat tvättstuga, perfekt anpassat för familjelivet. Här finns dessutom egen uppfart med plats för två bilar, förråd samt en härlig uteplats med både trädäck och grästäppa. Vi ses på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Vikhems Trädgårdar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling