Borttagen den 13 maj 2026

Klockarebovägen 42 har troligtvis blivit såld

Klockarebovägen 42

Bålsta - Frösundavik, Håbo kommun

3 095 000 kr

Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
115,6 m²
Byggår
2017

Avgift
6 591 kr/mån
Driftkostnad
23 396 kr/år
Pris/m²
26 773 kr/m²

Kontakta mäklaren

Terese LindrothFastighetsbyrån Bålsta
Terese Lindroth
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad