Logotyp av Pia Andersson Fastighetsbyrå AB
Logotyp av Pia Andersson Fastighetsbyrå AB

Jägarstigen 18

Salem, Salems kommun

Visa på karta

2 795 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    105 m²
    Avgift
    6 553 kr/mån
    Driftkostnad
    24 823 kr/år

Byggår
1969
Förening
BRF Salemstaden, Rönninge
Energiklass
E
Pris/m²
26 619 kr/m²
Uteplats
KONTAKTA MÄKLAREN FÖR ATT BOKA VISNING - För dig som söker ett mysigt boende nära natur och med barnvänliga omgivningar finns nu alla förutsättningar att förvärva ett mycket fint och välplanerat enplansradhus beläget på gaveln. Det väl omhändertagna huset omges av en stor grönlummig hörntomt med plana gräsytor och en solig uteplats i söderläge. Planlösningen är ypperlig med sina stora sociala ytor, tre rymliga sovrum och en generös klädkammare. Bostaden är stilrent renoverad med ljusa och moderna materialval. Tillgång till kallförråd i länga och som köpare är man garanterad en p-plats. Inom området har du bilfria gång- och cykelvägar, lekplats och gröna omgivningar som bjuder in till utomhuslek strax utanför husknuten. Läget för de boende på Jägarstigen måste ses som brilliant. Endast några minuter bort per fot ligger skola, flera förskolor, buss och Salems inomhuscentrum. Här finns också möjlighet till fritidsaktiviteter och friskvård i form av idrottshall, ishall och fotbollsplan. Salem erbjuder fina kommunikationer med buss som ansluter till pendeltåg bara några få minuter bort vid Rönninge C. Den bilburne kan smidigt ansluta till E4:an.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Salemstaden, Rönninge

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling