Logotyp av LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Strängnäs

Blåhallonvägen 28D

Bresshammar, Strängnäs kommun

Visa på karta

2 390 000 kr

2 750 000 kr-13 %

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Radhus
    Upplåtelseform
    Bostadsrätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    99 m²
    Avgift
    6 456 kr/mån
    Driftkostnad
    19 008 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Bresshammaren 2
Energiklass
C
Pris/m²
24 141 kr/m²
Uteplats
Välkommen till Blåhallonvägen 28D och ett mycket trevligt bostadsrättradhus i modern New England-stil, beläget i ett attraktivt område med en härlig blandad bebyggelse. Här finns både hyresrätter, bostadsrätter och villor i en skön mix. Stor fin uteplats på baksidan med trädäck och delvis insynsskyddande spaljé mot grannarna. Här har man sol från tidig morgon till eftermiddag. Från uteplatsen når man förrådet som tillhör bostaden. Här bosätter du dig i en mycket stilfull och modern bostad i populärt barnvänligt område med närhet till förskola, skola, bad och natur. Lättskött liten trädgård med två uteplatser, gräsmatta på baksidan och stenläggning på entrésidan. Mycket populär förening i naturnära miljö och gemensam pool.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Bresshammaren 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling