Borttagen den 13 maj 2026

Odensgatan 15 har troligtvis blivit såld

Odensgatan 15

Främre Luthagen, Uppsala kommun

6 250 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
136,3 m²
Byggår
1963

Avgift
7 627 kr/mån
Pris/m²
45 855 kr/m²

Kontakta mäklaren

Andreas FältLF Fastighetsförmedling Uppsala
Andreas Fält

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad