Logotyp av Fastighetsbyrån Gislaved
Logotyp av Fastighetsbyrån Gislaved

Västra Järnvägsgatan 127

Smålandsstenar, Gislaveds kommun

Visa på karta

380 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    106 m²
    Avgift
    7 913 kr/mån

Förening
HSB BRF Strandsnäs i Smålandsstenar
Energiklass
E
Pris/m²
3 585 kr/m²
Varmt välkommen till en mycket välskött bostad. Barnvänligt med förskola och lekplats strax intill. Egen trädgård och garage ingår. Bostaden är ljus och smakfullt inredd. Vitt kök med rostfria maskiner, badrum på båda våningarna. På baksidan är det en bra terass med tak och även plats för barnens studsmatta.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Strandsnäs i Smålandsstenar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling