Logotyp av Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Logotyp av Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Vedgårdsvägen 1C

Skönvik, Säters kommun

Visa på karta

1 400 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    198,1 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns
    Avgift
    12 135 kr/mån
    Driftkostnad
    7 200 kr/år

Byggår
1958
Förening
BRF Ljusterns Strand
Energiklass
C
Pris/m²
7 067 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Drömboendet vid sjön Ljustern i Säters kommun! Stor elegant bostadsrätt med ett fantastiskt läge – endast 500 meter från populära Säters Golfklubb. På det övre planet av en tvåvåningsfastighet med hiss erbjuds du ett ljust och luftigt hem med balkong som bjuder på en magnifik sjöutsikt. Lägenheten har en smart och inbjudande planlösning. Som extra förmån finns möjlighet att köpa till ett separat kontor. Kontakta mäklaren för visning: 073-035 1375 [email protected]
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Ljusterns Strand

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling