Logotyp av Fastighetsbyrån Bålsta
Logotyp av Fastighetsbyrån Bålsta

Fackelvägen 33

Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun

Visa på karta

1 800 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    98,5 m²
    Avgift
    6 245 kr/mån
    Driftkostnad
    33 500 kr/år

Byggår
1992
Förening
BRF Slottsskogen I
Energiklass
E
Pris/m²
18 274 kr/m²
Premium
I Mälarnära och natursköna Skokloster finns nu ett fint enplansparhus till salu i bekväm bostadsrättsform med närhet till affär, skola, buss och poolområde. Båda badrummen renoverades 2018 av fackman. De är helkaklade och har golvvärme. Förrådet bakom garaget gjordes om 2025 och har nyttjats som ett fjärde sovrum. Fiber finns installerat med öppet nät. Det är vattenburen el och i hallen finns en luft/luftvärmepump med ac. Hängrännor ska spolas och det vita ska målas under sommaren av föreningen. Lekvänlig tomt med staket och bra solläge. Stora altaner på fram- och baksida. Bred uppfart som rymmer flera bilar och garage. Välkommen att höra av dig till mäklaren om du vill veta mer eller boka visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Slottsskogen I

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling