Logotyp av Peab Bostad AB
Logotyp av Peab Bostad AB

Ägirgatan 18

Öster Mälarstrand, Västerås kommun

Visa på karta

3 195 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    87 m²
    Våning
    0 av 5, hiss finns
    Avgift
    5 487 kr/mån

Pris/m²
36 724 kr/m²
Nyproduktion
Hiss
• Två badrum • Uteplats om 10 kvm mot innergården, sydvästläge • Gavelläge med fönster åt tre väderstreck • Möblerbar hall för förvaring Prisvärd 4:a med uteplats mot innergården. Lägenheten har två badrum med dusch i båda. Allrummet intill köket har plats för både mat- och soffgrupp. Lågt sittande fönster (ca 60 cm från golvet) ger lägenheten ett fint ljus. Allt är splitternytt - varmt välkommen!