Logotyp av Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen
Logotyp av Fastighetsbyrån Stockholm - Kungsholmen

Alice Lyttkens gata 6

Kristineberg, Stockholms kommun

Visa på karta

11 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    105 m²
    Våning
    4 av 5, hiss finns
    Avgift
    6 100 kr/mån

Byggår
2020
Förening
BRF Kristinebergs Slottspark
Energiklass
B
Pris/m²
107 571 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Kristinebergs Slottspark

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling