Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrköping
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrköping

Saltängsgatan 11

Centralt, Norrköpings kommun

Visa på karta

6 500 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    117 m²
    Våning
    3 av 8, hiss finns
    Avgift
    8 476 kr/mån
    Driftkostnad
    6 528 kr/år

Byggår
2012
Förening
HSB BRF Gubben i Norrköping
Pris/m²
55 556 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Denna bostad erbjuder en fantastisk lägenhet vid strömmen, vilket skapar en underbar atmosfär och enastående utsikt. Med sin öppna planlösning ger denna bostad en känsla av rymd och ljus, perfekt för både avkoppling och underhållning. Den stilrena designen skapar ett intryck som passar alla smaker. Det generösa vardagsrummet ger gott om plats för möblering och erbjuder en inbjudande miljö för familj och vänner att samlas. Den rymliga balkongen är en perfekt plats att njuta av den vackra omgivningen och den rogivande strömmen. Denna bostad erbjuder det bästa av både stadsliv och natursköna omgivningar, belägen i närheten av bekvämligheter som affärer, restauranger och kollektivtrafik liksom härliga promenadstråk. En unik möjlighet att bo i ett eftertraktat område vid strömmen.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Gubben i Norrköping

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling