Logotyp av Fastighetsbyrån Salem
Logotyp av Fastighetsbyrån Salem

Mosshagestigen 97

Salems kommun

Visa på karta

2 190 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    74 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 930 kr/mån
    Driftkostnad
    4 200 kr/år

Byggår
1991
Förening
BRF Mosshagestigen
Energiklass
E
Pris/m²
29 595 kr/m²
Balkong
Välkomna till denna välplanerade lägenhet på 3 rok belägen med egen ingång en trappa upp i ett fyrfamiljshus. Två sovrum i bra storlek samt rymlig klädkammare med fönster. Kök med ordentlig matplats och stort vardagsrum. Nytt golv, målade väggar, tapeter samt lister från 2019. Badrum och kök från 2016. Bostaden ligger smidigt nära lokal väg vilket gör att man enkelt kan lasta i och ur sin bil utan att behöva köra in i området där bommar finns. Förråd tillhörande bostaden finns i länga. Närhet till grönytor, lekplats, barnomsorg och kommunikationer.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Mosshagestigen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling