1/16

1 450 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
3 rum
Boarea
73 m²
Avgift
5 654 kr/mån
Driftkostnad
5 400 kr/år
Byggår
1987
Förening
BRF Grunden 6
Energiklass
B
Pris/m²
19 863 kr/m²
Antal besök
924
Premium
Balkong
Välkommen till Björneborgsgatan 36
Här erbjuds en smakfullt helrenoverad trea där varje detalj är genomtänkt, modernt, ljust och stilrent. Bara att flytta in och börja trivas. Lägenheten bjuder på ett nytt kök med full maskinpark, fräscht badrum, renoverade ytskikt och smart planlösning. Här bor du bekvämt nära både centrum, service och grönområden.
För visning, vänligen kontakta mäklaren.