Logotyp av Riksbyggen ekonomisk förening
Logotyp av Riksbyggen ekonomisk förening

Pilgatan 8

Norrtälje Hamn, Norrtälje kommun

Visa på karta

2 945 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    73 m²
    Våning
    0 av 6, hiss finns
    Avgift
    6 928 kr/mån

Byggår
2024
Förening
Bonum BRF Havslängtan
Pris/m²
40 342 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Hiss
PRISSÄNKT Seniorbostad - Ett vågstänk från havet i Norrtälje Hamn ligger den här välplanerade trerummaren. Med balkong mot innergården och nära den härliga hamnpromenaden som kantas av uteserveringar, torghandel och en planerad pir med möjlighet till bad i stan. Bostaden är genomtänkt i minsta detalj för att göra vardagen bekväm. Här kan du bo kvar länge, även om livet förändras. Med egen tvättmaskin, rymligt badrum och skjutdörrsgarderober finns här allt du kan önska. För dig som fyllt 55 år.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Bonum BRF Havslängtan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling