Logotyp av Skanska Sverige AB
Logotyp av Skanska Sverige AB

Armeringsgatan 36

Hjärup, Staffanstorps kommun

Visa på karta

2 710 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    83 m²
    Våning
    1 av 6, hiss finns
    Avgift
    5 481 kr/mån

Pris/m²
32 651 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
Hiss
Erbjudande: Bo utan månadsavgift i två år! Kika närmare på den här luftiga gaveltrean på entrévåningen med uteplats med förmiddagssol. De stora sociala ytorna har fönster i två väderstreck och köksö som tillval. Planlösningen är flexibel så att du kan anpassa hemmet efter dina behov.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling