Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

Mårbackagatan 3

Hisings Backa, Göteborgs kommun

Visa på karta

1 549 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    74,3 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 742 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Byggår
1969
Förening
HSB BRF Backadalen i Göteborg
Energiklass
E
Pris/m²
20 848 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till en ljus och välplanerad bostad med generösa ytor och genomtänkt planlösning. Lägenheten erbjuder två rymliga sovrum, ett stort vardagsrum med utgång till balkong samt ett kök med naturlig matplats. Här bor du med goda förvaringsmöjligheter, fina ljusinsläpp och en trivsam känsla rakt igenom. Ett hem som passar perfekt för både paret och den lilla familjen.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Backadalen i Göteborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling