Borttagen den 13 maj 2026

Svante Orells väg 22B har troligtvis blivit såld

Svante Orells väg 22B

Södra Skärgården, Styrsö, Göteborgs kommun

2 875 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
53 m²
Byggår
2023

Avgift
3 630 kr/mån
Driftkostnad
8 500 kr/år
Pris/m²
54 245 kr/m²

Kontakta mäklaren

Urban KullboSvärdegård Kullbo & Co Fastighetsbyrå
Urban Kullbo

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad