Logotyp av Fastighetsbyrån Mjölby
Logotyp av Fastighetsbyrån Mjölby

Dackegatan 12 B

Lundby, Mjölby kommun

Visa på karta

825 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    50 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 468 kr/mån
    Driftkostnad
    4 800 kr/år

Byggår
1951
Förening
HSB BRF Kungshöga i Mjölby
Energiklass
D
Pris/m²
16 500 kr/m²
Balkong
Välkommen till denna rymliga och fräscha lägenhet med centralt läge på andra våningen och med närhet till både centrum och pendel. Här bor du med en låg månadsavgift och där fiber ingår i avgiften. Här finns en rymlig och möblerbar hall, fräscht kök som är renoverat -14, vardagsrum med fin fiskbensparkett och utgång till balkong, rymligt sovrum samt helkaklat våtutrymme.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Kungshöga i Mjölby

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling