Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje
Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje

Liljestigen 2

Järna, Södertälje kommun

Visa på karta

1 650 000 kr

1 800 000 kr-8 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    54,1 m²
    Våning
    1, hiss finns
    Avgift
    3 526 kr/mån

Byggår
2023
Förening
BRF Trollungen 1
Energiklass
B
Pris/m²
30 499 kr/m²
Max
Nyproduktion
Hiss
Ett stenkast från centrala Järna finns denna fräscha, ljusa nyproducerade (2023) pärla. Lägenheten erbjuder stort vardagsrum, två harmoniska sovrum, helkaklat badrum, exklusivt kök från HTH och en mysig balkong. Smart förening med laddstation för elbil samt solceller för miljövänlig och ekonomiskt gynnsam uppvärmning. Detta boendet är för dig som söker något lite mer genuint. I absolut närhet finns skola, förskola, idrottsplats, tågstation, busshållplats och Järna centrum med butiker och restauranger. Hiss och fiber finns.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Trollungen 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling