1/5

2 145 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
2 rum
Boarea
55 m²
Våning
4 av 6, hiss finns
Avgift
3 833 kr/mån
Pris/m²
39 000 kr/m²
Antal besök
14
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Erbjudande: Bo utan avgift i två år! Upptäck en tvåa med öppna sociala ytor och en mysig balkong i drömläge mot väster och med strålande kvällssol. Här är det enkelt att umgås! Stort förråd och dubbla skjutdörrsgarderober underlättar vardagen.