Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrköping
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrköping

Hagagatan 17C

Haga, Norrköpings kommun

Visa på karta

1 395 000 kr

1 295 000 kr+8 %

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    56 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 307 kr/mån
    Driftkostnad
    5 400 kr/år

Förening
HSB BRF Aklejan i Norrköping
Energiklass
C
Pris/m²
24 911 kr/m²
Plus
Balkong
Välkomna till denna prydliga 2:a på Haga där bredband ingår i avgiften. Fräscht kök med egen matplats och rejält vardagsrum med plats för både soffa och matbord. Helkaklat duschrum med egen tvättmaskin. Från det tilltagna sovrummet sker även utgång till egen balkong. Här får ni ett trevligt boende i stabil HSB-förening. Cykelavstånd till stan, resecentrum, friluftsområde på Himmelstalund och även Ingelsta Shopping. Även goda kommunikationer med buss/spårvagn. Till lägenheten hör två förråd med mycket bra förvaringsmöjligheter och i samma hus finns tvättstuga och cykelförråd. Varmt välkomna att anmäla ert intresse!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Aklejan i Norrköping

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling