Logotyp av Fastighetsbyrån Avesta/Hedemora
Logotyp av Fastighetsbyrån Avesta/Hedemora

Garvaregränd 5A

Centralt Hedemora, Hedemora kommun

Visa på karta

420 000 kr

450 000 kr-7 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    2 rum
    Boarea
    55 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns
    Avgift
    4 988 kr/mån

Byggår
1989
Förening
BRF Gränden
Energiklass
D
Pris/m²
7 636 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till brf Gränden och Garvaregränd 5A! Ljus och trivsam lägenhet om 2 rum och kök med egen balkong mot välskött och fin blomsterrik innergård! Centralt läge mitt mellan centrum och mataffärer. Hiss finns i huset! Visst renoveringsbehov finns, men med färg och tapeter så har man möjlighet till en toppenlägenhet. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Gränden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling