Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje
Logotyp av Fastighetsbyrån Södertälje

Erik Dahlbergs Väg 6

Södertälje kommun

Visa på karta

900 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    37 m²
    Avgift
    3 229 kr/mån

Byggår
1985
Förening
BRF Kvarteret Kastanjen nr 4-5
Energiklass
D
Pris/m²
24 324 kr/m²
Premium
På Erik Dahlbergs väg 6 väntar en välplanerade 1:a om ca 37 kvm. Centralt läge med promenadavstånd till Södertälje centrum, varifrån pendeltåget tar er till Huddinge och Stockholm C på ca 30 respektive ca 45 minuter. Direktbuss till Liljeholmen på ca 30 minuter finns ett stenkast bort. En lägenhet med närhet till allt!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Kvarteret Kastanjen nr 4-5

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling