Logotyp av Fastighetsbyrån Nyköping
Logotyp av Fastighetsbyrån Nyköping

Oppeby Torg 2B

Oppeby, Nyköpings kommun

Visa på karta

565 000 kr

695 000 kr-19 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    42,6 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 759 kr/mån

Byggår
1952
Förening
BRF Kojan
Energiklass
E
Pris/m²
13 263 kr/m²
NYRENOVERAT KÖK - NYTT PRIS! Varmt välkomna till denna rymliga och fina etta! Här bor du i en smart planerad lägenhet med fräscha ytskikt och behagliga färgval. Bostaden är ljus och har ett nyrenoverat kök från 2021, vardagsrum med plats för både soffgrupp, matgrupp eller säng och badrum med kaklade väggar och plastmatta samt en rymlig klädkammare. Här bor du i en förening med låg månadsavgift, närhet till mataffär, vacker natur med motionsspår och busskommunikationer till både centrum och Skavsta Flygplats.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Kojan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling