Logotyp av Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker
Logotyp av Fastighetsbyrån Katrineholm/ Vingåker

Bievägen 6B

Norr, Katrineholms kommun

Visa på karta

585 000 kr

795 000 kr-26 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    37 m²
    Våning
    1 av 5, hiss finns
    Avgift
    2 860 kr/mån
    Driftkostnad
    7 296 kr/år

Byggår
2020
Förening
BRF Alen, Katrineholm
Energiklass
B
Pris/m²
15 811 kr/m²
Premium
Hiss
Välkommen till Bievägen 6B! Denna ljusa och moderna lägenhet på entréplan har allt du behöver för att trivas. Vare sig du är ute efter en bekväm vardagsboplats eller en smidig övernattningslägenhet. Bievägen 6B är det perfekta valet för den som vill bo centralt i Katrineholm. Lägenheten har en smakfull och modern inredning med 1 rum och kök med sovalkov. Den öppna planlösningen skapar en luftig och inbjudande atmosfär. Ett av höjdpunkterna i denna bostad är det fräscha och välutrustade rymliga badrummet, där du inte bara hittar en dusch utan också en praktisk tvättmaskin/torktumlare. Med bekväm gångavstånd så har du närhet till både tågstation, mataffär och fik. Vilket ger enkel tillgång till smidig pendling och resor. Perfekt för dig som pendlar. Välkommen till Bievägen 6B!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Alen, Katrineholm

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling