Logotyp av Fastighetsbyrån Lindesberg
Logotyp av Fastighetsbyrån Lindesberg

Götavägen 15B

Lindesberg - Hagaberg, Lindesbergs kommun

Visa på karta

195 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    40,5 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    3 502 kr/mån
    Driftkostnad
    2 000 kr/år

Förening
HSB BRF Jägaren i Lindesberg
Energiklass
F
Pris/m²
4 815 kr/m²
På Götavägen 15B presenteras denna bostadsrätt om 1 rum och kök! Här bor du i ett lugnt område med närhet till mataffär. Bostadsrätten har balkong mot skogen. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Jägaren i Lindesberg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling