Logotyp av LF Fastighetsförmedling Oskarshamn
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Oskarshamn

Stengatan 40

Södertorn, Oskarshamns kommun

Visa på karta

450 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1.5 rum
    Boarea
    46,1 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 510 kr/mån

Byggår
1961
Förening
BRF Södertorn i Oskarshamn
Energiklass
D
Pris/m²
9 761 kr/m²
Balkong
Välkommen till denna välplanerade bostad om 46,1 kvm belägen en trappa upp i ett lugnt och trivsamt område. Här erbjuds ett hem med stor potential – perfekt för dig som vill skapa ditt eget drömboende. Den halvöppna planlösningen skapar fina möjligheter för både umgänge och avkoppling. Lägenheten har gott om garderobsförvaring, vilket gör det enkelt att hålla ordning och reda. Förvaringslösningarna är stabila och genomtänkta, vilket ger en praktisk vardag. Med sin generösa yta, det extra rummet och ett hemtrevligt ljusinsläpp är detta ett hem som passar lika bra för singeln som för paret. Här finns chansen att renovera efter egen stil och smak – en perfekt grund för att skapa något personligt och unikt.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Södertorn i Oskarshamn

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling