Logotyp av Fastighetsbyrån Kristinehamn
Logotyp av Fastighetsbyrån Kristinehamn

Norevägen 25

Kristinehamns kommun

Visa på karta

1 800 000 kr

2 300 000 kr-22 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Fritidshus
    Upplåtelseform
    Äganderätt
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    54 m²
    Tomtarea
    1 003 m²
    Driftkostnad
    12 475 kr/år

Byggår
1959
Trivsam sommarstuga med bra gäststuga/uthus på friköpt tomt med direkt närhet till Vänern och båtplats. Inbjudande och välskött sommarstuge-område i Ölmeviken med även permanenta boenden, som skapar en bra mix och trygghet. Hit är det enkelt att ta sig även vintertid och det lugna området bjuder på fin natur/skog men framförallt möjligheter till bad och båtliv och total avkoppling sköna sommardagar. Varmt välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling