Tobo, Tierps kommun

Tobo

Bostäder till salu - Tobo, Tierps kommun

Sortera på

6 bostäder till salu

12 dagar

Örbyhus, Tierps kommun
Sön 17 maj kl 10:00

Tegelsmora 303

Villa
Örbyhus, Tierps kommun
Fastighetsbyrån Tierp
1 400 000 kr
80 + 69 m²
5 rum
1 224 m² tomt
Fastighetsbyrån Tierp
Fastighetsbyrån Tierp
Tobo, Tierps kommun
Fre 15 maj kl 16:30

Skidvägen 6B

Lägenhet
Tobo, Tierps kommun
Fastighetsbyrån Tierp
650 000 kr
112 m²
4 rum
5 800 kr/mån
5 804 kr/m²
Fastighetsbyrån Tierp
Fastighetsbyrån Tierp

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

14 dagar

Tobo, Tierps kommun
Lör 16 maj kl 10:00

Knutbo 137

Villa
Tobo, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp
2 895 000 kr
62 m²
4 rum
2 074 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp

April 2026

6 rum villa på Bogärdet 136 Tobo, Tierps kommun - bild 1
6 rum villa på Bogärdet 136 Tobo, Tierps kommun - bild 2
6 rum villa på Bogärdet 136 Tobo, Tierps kommun - bild 3
6 rum villa på Bogärdet 136 Tobo, Tierps kommun - bild 4
6 rum villa på Bogärdet 136 Tobo, Tierps kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 12:00

Bogärdet 136

Villa
Tobo, Tierps kommun
Fastighetsbyrån Tierp
2 900 000 kr
127 m²
6 rum
1,4 ha tomt

Välkommen till en lantlig fastighet där lugnet, naturen och möjligheterna möts! Detta charmiga hus ligger vackert inbäddat i grönska, med öppet fält och skogsdungar som närmaste grannar. Med hela 14 454 kvm tomt har ni gott om utrymme för hela familjen och alla fyrbenta vänner. Rymlig trädgårdstomt med gräsmatta, plats för odling och stor uteplats där ni kan njuta av soliga dagar. Två beteshagar…

Premium
Fastighetsbyrån Tierp
Fastighetsbyrån Tierp

April 2025

Tobo, Tierps kommun

TOBO 1:42

Tomt
Tobo, Tierps kommun
Fastighetsbyrån Tierp
650 000 kr
1 858 m²