Söderfors, Tierps kommun
Söderfors; Lägenheter
Lägenheter till salu - Söderfors, Tierps kommun
broker-tip 1 av 5
7 dagar
Östermalmsvägen 2C
Söderfors, Tierps kommun
295 000 kr
59,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 179 kr/mån
4 958 kr/m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Tierp
18 dagar

Östermalmsvägen 2D
Söderfors, Tierps kommun
270 000 kr
39,7 m²
1 rum
vån 3/3
3 040 kr/mån
6 801 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Tierp
Spara din sökning
... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Återvänder du ofta till samma sökning?
Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!
Oktober 2025

Östermalmsvägen 2C vån 3
Söderfors, Tierps kommun
275 000 kr
39,7 m²
1 rum
vån 3/3
3 190 kr/mån
6 927 kr/m²
Fastighetsbyrån Tierp
Visar alla 3