Sundholmsgatan, Malmö kommun
Sundholmsgatan; Lägenheter
Lägenheter till salu - Sundholmsgatan, Malmö kommun
broker-tip 1 av 5
4 dagar
Sundholmsgatan 12A
Ön, Malmö kommun
3 795 000 kr
90 m²
3 rum
vån 3/5
5 562 kr/mån
42 167 kr/m²
Välkommen till Limhamn, till Ön och till Sundholmsgatan 12A. Få platser i Malmö erbjuder närmre avstånd till havet och här bor vi med ynnesten att ha det som allra närmsta granne. Vår lägenhet är smart planerad med två helkaklade badrum med dusch, härliga sociala ytor och två rymliga sovrum i vardera del av lägenheten. Perfekt för familjen med ett barn, eller för den som önskar ett avskilt…
Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
9 dagar

Sundholmsgatan 13
Ön, Malmö kommun
3 695 000 kr
95 m²
3 rum
vån 2/4
6 888 kr/mån
38 895 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Visar alla 2